IX Pomorski Turniej w Wejherowie
Dodane przez karatedo dnia Marzec 16 2019 11:40:43
Siedem medali zdobyliśmy podczas IX Pomorskiego Turnieju w Karate Tradycyjnym, jaki odbył się 9. marca w hali Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Wejherowie. Zawody rozegrane w 43. kategoriach i dwóch konkurencjach, zgromadziły na starcie ponad...
Rozszerzona zawartość newsa
Siedem medali zdobyliśmy podczas IX Pomorskiego Turnieju w Karate Tradycyjnym, jaki odbył się 9. marca w hali Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Wejherowie. Zawody rozegrane w 43. kategoriach i dwóch konkurencjach, zgromadziły na starcie ponad 250. zawodników reprezentujących 11 klubów z województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego.
W zawodach wystartowali: Helena Koseda, Julia Sadłoch, Amelia Gaszewska, Antonina Czarnowska, Wiktoria Narloch, Zuzanna Grzenkowska, Mikołaj Sadowski, Roch Mazurkiewicz, Leon Lemańczyk, Julian Rekowski, Jakub Liedtke, Mateusz Bronk, Adam Suberlak, Wiktor Stępnik, Paweł Zarębski, Bruno Koseda.

Na wyróżnienie tym razem zasłużył Leon Lemańczyk z sekcji w Lipuszu, który do srebra w konkurencji kumite, dorzucił czwarte, punktowane miejsce w konkurencji kata.

Medale dla kościerskiego klubu zdobyli:
Złote: Helena Koseda, Antonina Czarnowska, Adam Suberlak
Srebrne: Leon Lemańczyk, Mikołaj Sadowski
Brązowe: Jakub Liedtke, Roch Mazurkiewicz
Czwarte miejsca: Zuzanna Grzenkowska, Julian Rekowski, Leon Lemańczyk

Zawody w Wejherowie odbyły się dzięki wsparciu lokalnych samorządów, reprezentowanych podczas zawodów przez wicestarostę wejherowskiego Jacka Thiela i zastępcę prezydenta Wejherowa Arkadiusza Kraszkiewicza.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zachęcamy do systematycznych treningów.