Wyniki IX Pucharu Pomorza
Dodane przez karatedo dnia Listopad 10 2018 12:20:26
W dniu 3 listopada 2018 roku, w Hali Widowiskowo-Sportowej AWFiS w Gdańsku, odbył się IX Puchar Pomorza w Karate Tradycyjnym, rozgrywany pod patronatem Polskiego Związku Karate Tradycyjnego. W zawodach zdobyliśmy trzy ...
Rozszerzona zawartość newsa
W dniu 3 listopada 2018 roku, w Hali Widowiskowo-Sportowej AWFiS w Gdańsku, odbył się IX Puchar Pomorza w Karate Tradycyjnym, rozgrywany pod patronatem Polskiego Związku Karate Tradycyjnego. W zawodach zdobyliśmy trzy złote medale, pięć srebrnych i cztery brązowe. Ponadto cenne punkty do klasyfikacji klubowej wywalczyli też zdobywcy trzech czwartych miejsc. Na najwyższe wyróżnienie zasłużył Dorian Gierszewski, który trzykrotnie stawał na podium. W zawodach wystartowało 358. zawodników z 24. klubów z województw: zachodniopomorskiego, wielkopolskiego, lubuskiego, łódzkiego, mazowieckiego, lubelskiego, kujawsko-pomorskiego i pomorskiego. Organizatorem turnieju był Okręgowy Związek Karate Tradycyjnego w Gdańsku.
Wszystkim naszym medalistom serdecznie gratulujemy. Apelujemy jednocześnie o systematyczny udział w treningach, tak aby nasze wyniki, wraz z każdymi zawodami były coraz lepsze. Rodzicom dziękujemy za pomoc logistyczno-transportową.

WYNIKI


DZIECI Grupa A+B – rocznik 2009 i później

KATA drużynowe

1. KK Wejherowo (Czoska Szymon, Gąsiewicz Mateusz, Jankowski Krystian)
2. AKT Sopot (Jurczak Antonina, Głowacka Kornelia, Gołuch Michalina)
3. AKT Sopot (Dąbrowny Maciej, Dworzański Leon, Kseniak Karol)

EN-BU

1. KK Bytów (Gawroński Filip, Rembalska Zofia)
2. KK Wejherowo (Jankowski Krystian, Gąsiewicz Mateusz)

DZIECI Grupa A – rocznik 2011 i później

KATA dziewcząt – 9-6 kyu

1. Kwarcińska Karolina – KKT Kowal
2. Głowacka Kornelia – AKT Sopot
3. Okolska Liliana – KKT Shoto Piła
4. Bebkiewicz Laura – KK Gdynia

KATA chłopców – 9-8 kyu

1. Kalman Nikodem – MKKT Nikobushi
2. Popławski Aleks – KK Wejherowo
3. Kamiński Kornel – UKS KT Gniew
4. Kups Szymon – AKT Koszalin

KATA chłopców – 7 kyu
1. Gąsiewicz Mateusz – KK Wejherowo
2. Sozański Kryspin – KK Nidan
3. Urbaniak Jan – KKT Orzeł Poznań
4. Syldak Sebastian – KK Gdynia

DZIECI Grupa B – rocznik 2009, 2010

KATA dziewcząt – 9-8 kyu

1. Szklarek Liliana – KKT Shoto Piła
2. Mielewczyk Łucja – UKS KT Gniew
3. Kujałowicz Alicja – AKT Sopot
4. Bartosiewicz Marta – UKS KT Gniew

KATA chłopców – 9-8 kyu

1. Okrój Jakub – Włocławski KKT
2. Myzik Jakub AKT Koszalin
3. Dunaj Michał – UKS KT Gniew
4. Dąbrowny Maciej – AKT Sopot

KATA dziewcząt – 7 kyu

1. Gwizdowska Ksenia - KKT Shoto Piła
2. Grygier Zuzanna – KKT Shoto Piła
3. Lipińska Julia – KKT Kumade
4. Wichrowska Marcelina – ZKKT Renesans

KATA chłopców – 7 kyu

1. Sokołowski Stanisław – AKT Koszalin
2. Winiecki Remigiusz – Włocławski KKT
3. Andrzejewski Hubert – Włocławski KKT
4. Majorczyk Marceli – KKT Orzeł Poznań

KATA dziewcząt – 6 kyu

1. Rembalska Zofia – KK Bytów
2. Prewicz Natalia – KKT Orzeł Poznań
3. Antonowicz Zofia – KKT Kumade

KATA chłopców – 6 kyu

1. Gawroński Filip – KK Bytów
2. Koźlik Tymoteusz – KKT Orzeł Poznań
3. Jankowski Krystian – KK Wejherowo
4. Maniszewski Maksymilian – AKT Koszalin

KATA chłopców – 5-4 kyu

1. Frankowski Antoni – KKT Orzeł Poznań
2. Morzyk Maksymilian – MKKT Nikobushi
3. Tarasiuk Wiktor – KK Gdynia
4. Grabowski Julian – KKT Kumade

DZIECI Grupa C – rocznik 2007, 2008

KATA dziewcząt – 9-8 kyu

1. Kątna Kornelia – KK Wejherowo
2. Szwichtenberg Maja – KK Bytów
3. Popowska Wiktoria – UKS KT Gniew

KATA chłopców – 9-8 kyu

1. Mila Tobiasz – KKT Shoto Piła
2. Kopostrowski Ignaś – UKS KT Gniew
3. Kujawski Igor – UKS KT Gniew
4. Benyśkiewicz Cyprian – UKS KT Gniew

KATA dziewcząt – 7 kyu
1. Olas Antonina – KK Wejherowo
2. Behnke Paulina – KK Bytów
3. Wiśniewska Kinga – KK Wejherowo
4. Czajka Laura UKS KT Gniew

KATA chłopców – 7 kyu

1. Pasta Kacper – Włocławski KKT
2. Mazurkiewicz Roch – Kościerski KK-do
3. Gruszka Hubert – KK Gdynia

KATA dziewcząt – 6 kyu

1. Toporowicz Monika – KK Gdynia
2. Domagała Oktawia – KK Wejherowo
3. Trubiłko Maria – Pomerania Szczecin
4. Bronclik Julia – KK Wejherowo

KATA chłopców – 6 kyu

1.Mohr Wiktor – KK Bytów
2. Jarzębiński Franciszek – KK Bytów
3. Brzozowski Bartosz – Pomerania Szczecin
4. Drozd Marcin – Pomerania Szczecin

KATA dziewcząt – 5-4 kyu

1. Kisielewska Lena – KK Wejherowo
2. Kmieciak Lena – TS Sokół
3. Rogowska Zuzanna – KK Wejherowo
4. Kaczmarek Lena – Pomerania Szczecin

KATA chłopców – 5 kyu

1. Gąsiewicz Łukasz – KK Wejherowo
2. Czoska Jakub – KK Wejherowo
3. Szymański Łukasz – MKKT Nikobushi
4. Kalinowski Igor – Pomerania Szczecin

KATA chłopców – 4-1 kyu

1. Szlendak Szymon – KKT Kumade
2. Koseda Bruno – Kościerski KK-do
3. Prondziński Marcel – KKT Kuro-obi
4. Jażdzewski Mateusz – Kościerski KK-do

MŁODZIK grupa D – rocznik 2005, 2006

KATA dziewcząt – 9-8 kyu

1. Koseda Helena – Kościerski KK-do
2. Pomianowska Małgorzata – UKS KT Gniew

KATA chłopców –9-8 kyu

1. Damaszke Nikodem – KK Wejherowo
2. Stochła Bartosz - Pomerania Szczecin
3. Narloch Kacper – UKS KT Gniew

KATA dziewcząt – 7 kyu

1.Płotka kinga – KK Wejherowo
2. Huk Roksana – UKS KT Gniew
3. Chustak Hanna – Kościerski KK-do
4. Jurczak Zuzanna – AKT Sopot

KATA chłopców –7 kyu

1. Szmolarek Szymon – KK Wejherowo
2. Jarząbek Piotr – Kościerski KK-do
3. Jarząbek Nikodem – Kościerski KK-do

4. Kriegel Natan – UKS KT Gniew

KATA dziewcząt – 6 kyu

1. Wypych Anna – KK Wejherowo
2. Wiśniewska-Hintzke Milena – KK Wejherowo
3. Madejewska Karolina – KK Wejherowo
4. Wnuk-Lipińska Oliwia – Kościerski KK-do

KATA chłopców – 6-5 kyu

1. Waloch Jakub – KK Wejherowo
2. Grzyb Jakub – UKS KT Gniew
3. Chyliński Jakub – UKS KT Gniew
4. Najs Hubert – KKT Chidori

KATA dziewcząt – 5 kyu

1. Płotka Dominika – KK Wejherowo
2. Domagała Wiktoria – KK Wejherowo
3. Patyna Małgorzata – KK Gdynia
4. Wiatrowska Teresa – KKT Shoto Piła

KATA dziewcząt – 4 kyu

1. Gąsiewicz Klaudia – KK Wejherowo
2. Krzemińska Karolina – Pomerania Szczecin
3. Wiktorowska Lidia – AKT Koszalin
4. Sikora Natalia – Pomerania Szczecin

KATA chłopców – 4 kyu

1. Wojnarowski Michał – Pomerania Szczecin
2. Stępień Adam – Pomerania Szczecin
3. Lewańczyk Jakub – KK Wejherowo
4. Wunsch Wiktor – KK Wejherowo

KATA dziewcząt – 3-1 kyu

1. Mudlaff julia – KK Wejherowo
2. Liberacka Zofia – KKT Kumade
3. Barczak Maja – AKT Samuraj Gniezno
4. Kraszkiewicz Daria – KKT Kumade

KATA chłopców – 3-1 kyu

1. Kolasiński Adam – Instytut KT
2. Staniszewski Filip – Instytut KT
3. Wiliński Olaf – Instytut KT
4. Frankowski Leon – KKT Orzeł Poznań

DZIECI Grupa C+D – rocznik 2005-2008

KATA drużynowe dziewcząt

1. KK Wejherowo (Płotka Dominika, Domagała Wiktoria, Mudlaff Julia)
2. Pomerania Szczecin (Górska Natalia, Małaszak Nina, Sikora Natalia)
3. KK Wejherowo (Wypych Anna, Dzienisz Amelia, Wiśniewska-Hintzke Milena)
4. KKT Gdynia (Trzoska Zuzanna, Wódkowska Zuzanna, Grygorowicz Natalia)

KATA drużynowe chłopców

1. KK Wejherowo (Wunsch Wiktor, Rogowski Seweryn,Lewańczyk Jakub)
2. KK Wejherowo (Waloch Jakub, Czoska Jakub, Czoska Adam)
3. Pomerania Szczecin (Wojnarowski Michał, Woźniczka Tomasz, Cebula Konrad)
4. Pomerania Szczecin (Bronisz Bartosz, Drozd Marcin,Kalinowski Igor)

EN-BU dz/ch

1. Pomerania Szczecin (Kaczmarek Lena, Brzozowski Bartosz)
2. KK Wejherowo (Wypych Anna, Waloch Jakub)
3. Pomerania Szczecin (Krawczyńska Hanna, Cebula Konrad)
4. KK Wejherowo ( Mudlaff Julia, Rogowski Seweryn)

EN-BU ch/ch
1. KK Wejherowo (Gąsiewicz Łuksz, Konkol Szymon)
2. Pomerania Szczecin (Marczak Miłosz, Kaczmarski Wiktor)
3. Pomerania Szczecin (Stępień Adam, Kalinowski Igor)
4. KK Wejherowo ( Wunsch Wiktor, Czoska Adam)

JUNIOR MŁODSZY – rocznik 2003, 2004

KATA dziewcząt 9-6 kyu

1. Świerczyńska Alicja – KK Bytów
2. Adamczyk Karolina – AKT Koszalin
3. Krause Wiktoria – KKT Kumade
4. Węglarz Aleksandra – AKT Koszalin

KATA chłopców 9-6 kyu

1. Baranowski Bartosz – KK Gdynia
2. Sadowski Mikołaj – Kościerski KK-do
3. Bronk Mateusz – Kościerski KK-do


KATA dziewcząt 5-1 kyu

1. Staniszewska Julia – KK Wejherowo
2. Witbrodt Karolina – KK Wejherowo
3. Niewiadomska Patrycja – KKT Kumade
4. Muszyńska Alicja – KKT Shoto Piła

KATA chłopców od 5-1 kyu

1. Szelągowski Jan – MKKT Nikobushi
2. Kołwzan Dawid – AKT Koszalin
3. Skudlarz Oskar – KKT Orzeł Poznań
4. Dzienisz Jaromir – KK Wejherowo

FUKU-GO dziewcząt

1. Niewiadomska Patrycja – KKT Kumade
2. Krause Rita – KKT Kumade
3. Snopek Julia – Pomerania Szczecin
4. Redlich Martyna – AKT Koszalin

FUKU-GO chłopców

1. Szkudlarz Oskar – KKT Orzeł Poznań
2. Szlągowski Jan – MKKT Nikobushi
3. Dzienisz Jaromir – KK wejherowo
4. Kołwzan Dawid – AKT Koszalin

KUMITE dziewcząt
1. Niewiadomska Patrycja – KKT Kumade
2. Witbrodt Karolina – KK Wejherowo
3. Muszyńska Alicja – KKT Shoto Piła
4. Snopek Julia – Pomerania Szczecin

KUMITE chłopców

1.Szelągowski Jan – MKKT Nikobushi
2. Dzienisz Jaromir – KK wejherowo
3. Szkudlarz Oskar – KKT Orzeł Poznań
4. Lubiński Kacper – KK Gdynia

JUNIOR – rocznik 2001, 2002

KATA dziewcząt

1. Kaczorowska Marta – KKT Kuro-obi
2. Selmaj Sandra – Pomerania Szczecin
3. Witkowska Matylda – KK Wejherowo
4. Modlińska Zofia – KK Wejherowo

KATA chłopców

1. Prondziński Mateusz – KKT Kuro-obi
2. Gierszewski Dorian – Kościerski KK-do
3. Sobkiewicz Maciej – KK Wejherowo
4. Kuziomko Jakub – AKT Koszalin

FUKU-GO chłopców

1. Kuziomko Jakub – AKT Koszalin
2. Sobkiewicz Maciej – KK Wejherowo
3. Kanarek Tomasz – KK Bytów
4. Gierszewski Dorian – Kościerski KK-do

KUMITE chłopców
1. Sobkiewicz Maciej – KK Wejherowo
2. Kuziomko Jakub – AKT Koszalin
3. Gierszewski Dorian – Kościerski KK-do
4. Kanarek Tomasz – KK Bytów

MŁODZIEŻOWIEC

KATA kobiet

1.Soczewka Monika – Płocka AKT
2. Książek Wiktoria – KK Wejherowo
3. Broniecka Nikola – Pomerania Szczecin

FUKU_GO kobiet

1. Soczewka Monika – Płocka AKT
2. Broniewska Nikola – Pomerania Szczecin
3. Zalewska Zuzanna – KKT Kumade
4. Modlińska Zofia – KK Wejherowo

KUMITE kobiet

1. Broniewska Nikola – Pomerania Szczecin
2. Świeczkowska Natalia – Gdański KKT
3. Soczewka Monika – Płocka AKT
4. Witkowska Matylda – KK Wejherowo

SENIOR

KATA kobiet

1. Hinca Sandra – Kościerski KK-do
2. Różniatowska-Gwizdowska Teresa – KKT Shoto Piła
3. Morzyk Anna – MKKT Nikobushi
4. Olkiewicz Karolina – KKT Kumade

KATA mężczyzn

1. Sobiechowski Eryk – KKT Kumade
2. Bezsmertnyi Volodymir – Pomerania Szczecin
3. Bezsmertnyi Viktor – Pomerania Szczecin
4. Głowacki Dominik – KK Wejherowo

FUKU-GO mężczyzn

1. Bezsmertnyi Viktor – Pomerania Szczecin
2. Sobiechowski Eryk KKT Kumade
3. Bezsmertnyi Volodymir – Pomerania Szczecin
4. Opolski Błażej – Pomerania Szczecin

KUMITE mężczyzn

1. Bezsmertnyi Viktor – Pomerania Szczecin
2. Bezsmertnyi Volodymir – Pomerania Szczecin
3. Opolski Błażej – Pomerania Szczecin
4. Sobiechowski Eryk KKT Kumade

SENIOR 35+

KATA

1. Lubiński Pior – KK Bytów
2. Treder Krzysztof – KK Bytów
3. Balewski Tomasz – KKT Kumade
4. Swędzikiewicz Tomasz – KK Gdynia

SENIOR 50+

KATA

1. Zwolakiewicz Leszek – Kościerski KK-do
2. Lechman Barbara – AKT Sopot
3. Bednarska Krystyna - KK Wejherowo
4. Kukieła Stanisława – AKT Sopot